En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
0.00 TL
Genel Özellikler
  • Açık Havuz,Çocuk Havuzu
  • Organik Ürünler
Tesis Özellikleri
Adres : Fevzi Cakmak mah. 1500 sok. No 107 Alaçatı Çeşme

Genel Bilgiler

Alaçatı 24 Suits Hotel  Çeşmenin eğlence mekanları ve gece hayatıyla ünlü Alaçatı mevkiinde bulunmaktadır. Otel içerisinde toplamda 24 oda bulunmaktadır. Otel çam ağaçlarının çevrelediği bir bölgede yer almaktadır ve ferah çam kokusu otelin özelliklerindendir. Ayrıca güleryüzlü personeli ile temiz bir yapıya sahip olan Alaçatı 24 Suits, konuklarını beklemektedir.

Su Sporları
Açık havuz
0-6 yaş çocuk ücretsiz
 
 

Konaklama Bilgileri

Alaçatı 24 Suits Hotel'in toplamda 1+1 şeklinde 24 suit odaya sahiptir. Otel içerisinde 6 adet odada blok bulunmaktadır ve bu blokların herbirine Alaçatı'nın koylarından isimler verilmiştir. Bu koylar Yumru, Çark, Mehmetkuyu, Bedir, Güvercinlik, Azmak'tır. Tüm odalarımız 50 m2 büyüklüğünde olmakla birlikte içerisinde el işi eskitme ikiz yatak ve çift kişilik yatağa dönüşebilen köşe takımı, komidin, makyaj masası, eşya dolabı, 2 adet  plazma, sedir, buzdolabı, minibar, su ısıtıcı ve teras yada balkonda sedir bulunmaktadır.

Balkon
Banyoda Duşakabin
LCD Tv
Televizyon
Minibar
 
 
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri

24 Suits Otel, Oda Kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Alaçatı 24 Suits Hotel'de sabah kalktığınızda hazır bir kahvaltı ile karşılaşırsınız. Otelin kahvaltısı yörenin ve bölgenin organik, lezzetli yiyeceklerini, elde yapılmış güneşte tat verilmiş reçellerini ve Uzunkuyunun doğal peynir ve kaymaklarını içerisinde barındırır.

Aktivite Bilgileri

Alaçatı 24 Suits Otelde,  1 adet açık havuzumuz ve çocuk havuzumuz bulunmaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 

Havuz Manzaralı Oda
Oda Kahvaltı
Bahçe Manzaralı Oda
Oda Kahvaltı
Tarih Aralığı İndirim 2 Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Tarih Aralığı İndirim 2 Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Alaçatı 24 Suits Hotel Rezervasyon Hattı

Adres

Fevzi Cakmak mah. 1500 sok. No 107 Alaçatı Çeşme

Konum

Alaçatı 24 Suits Hotel, Çamlıkyol üzerinde bulunmakta olup, Ilıca Plaji'na yalnızca 1 km, sörf merkezine 2 km uzaklıktadır. Otelin Adnan Menderes Havalimanı'na mesafesi ise 90 km kadardır.