Bilgi ve Rezervasyon Hattı
TL
Genel Özellikler
  • Denizi Sıfır Konum
  • Kum Plaj
Tesis Özellikleri
İnşaa Tarihi : 2012 Yılı
Toplam Oda Sayısı : 229 Oda
Denize Mesafesi : Denizi Sıfır Konum Metre

0-12 Ücretsiz

Genel Bilgiler

İncekum kumsalında kendine ait plajı ile denizin kıyısında konumlanmıştır. Deniz ve güneşin huzurunu spa ve sauna kullanımı ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor. Toplamda 229 odamız bulunmakta 222 tanesi standart, 7 taneside aile odasıdır.3 Adet su kaydırağı, açık yüzme havuzu ile tesisi içerisinde rahat kullanım sağlanabilir. Tesisin her odasında balkon keyfi yaşayabilirsiniz. Türk hamamı ve fitness merkezi ile de formunuzu koruyabilir. Tesisin açık büfe tarza sunduğu restoranda ve gün boyu çeşitli içeceklerin bulunduğu barımızda tatilinizi sürdürebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri

İncekum kumsalında kendine ait plajı ile denizin kıyısında konumlanmıştır.3 Adet su kaydırağı, açık yüzme havuzu ile tesisi içerisinde rahat kullanım sağlanabilir. Tesisin her odasında balkon keyfi yaşayabilirsiniz. Türk hamamı ve fitness merkezi ile de formunuzu koruyabilir. Tesisin açık büfe tarza sunduğu restoranda ve gün boyu çeşitli içeceklerin bulunduğu barımızda tatilinizi sürdürebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri

Her şey dahil konseptedir

Aktivite Bilgileri

Amfi tiyatroda akşam animasyonu düzenlenmektedir.

 
 
 
 
 
 
 
 

Kara Manzaralı Oda
Herşey Dahil Plus
Anex Oda
Herşey Dahil Plus
Deniz Manzaralı Oda
Herşey Dahil Plus

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde “Biz Sizi Arayalım” bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Rezervasyon Hattı

0 232 218 01 66

Adres

İncekum Belediyesi, 07400 İncekum Belediyesi Alanya Antalya

Konum