Bilgi ve Rezervasyon Hattı
TL
Genel Özellikler
  • Fizik tedavi ve rehabilitasyon
  • Ayaş merkeze 23 km
  • Oda kahvaltı
  • 80 kişilik toplantı salonu
Tesis Özellikleri
İnşaa Tarihi : 1892 Yılı
Yenileme Tarihi : 2014 Yılı
Toplam Oda Sayısı : 380 Oda

0-6 yaş ücretsizdir Ücretsiz

Genel Bilgiler
Ankara'nın batısında tarihi İpek Yolu üzerinde yer alan Ayaş İçmece Kaplıcaları, Ankara ya 45 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Kuruluş yılı 1892 olan bu kaplıca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon A.Ş İsmi ile halen faaliyet sürdürmektedir. Sağlık Bakanlığınca verilen hem içme, hem de kaplıca merkezi ruhsatlı ilk tesistir. İçme ve banyo olarak kullanılan şifalı su adeta her derde devadır.

Kapalı havuz
Tek bay kabul ediyor
0-6 yaş çocuk ücretsiz
 
 

Konaklama Bilgileri
Huzurun ve oksijenin bol olduğu Ayaş Kaplıcaları, 380 oda ve 1000 yatak kapasitelidir. Standart odalarında; yarım küvet, wc, televizyon, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi bulunan çok özel bir şifa cennetidir. Ayaş İçmece Kaplıcaları'nda konaklayabileceğiniz Büyük Otel, Tarihi Küçük Otel, Küvetli Duşlu Pansiyon, Devre Tatil gibi konaklama birimleri bulunmaktadır.

Telefon
Banyoda Küvet
Saç Kurutma Makinası
Televizyon
Havlu
Minibar
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri
Leziz ve sağlıklı yemekleri sizler için sunan restorantımız Ayaş İçmece Kaplıcaları'nda sizleri en güzel lezzetlerle buluşturuyor.
Aktivite Bilgileri
Şifalı İçmece kaplıcalarında; 1 kapalı yüzme havuzu, 4 adet kapalı termal havuz Türk Hamamı, sauna ve kondisyon salonu da bulunmaktadır. Şifa dağıtan Ayaş İçmece Kaplıcaları'nda 50 C olan termomineral su da şifa bulacak,bol bol dinlenip SPA merkezinde ise kendinizi yenileyebileceksiniz.

Sauna
Türk Hamamı
Spa Merkezi
Fitness salonu
Toplantı salonu
 
 
 
 
 
 

SPA Merkezi

İçmece Ayaş Kaplıcalarının en önemli özelliği, radyoaktivitesi ve içerisindeki mineraller bakımından dünyaca ünlü Karlovy Vary suyuyla büyük ölçüde benzerlik göstermektedir.Aynı zamanda içme suyu olarakta kullanacağınız bir sudur,bir üçüncüsü dünya üzerinde yoktur.

SPA Merkezi

İçmece Ayaş Kaplıcalarının en önemli özelliği, radyoaktivitesi ve içerisindeki mineraller bakımından dünyaca ünlü Karlovy Vary suyuyla büyük ölçüde benzerlik göstermektedir.Aynı zamanda içme suyu olarakta kullanacağınız bir sudur,bir üçüncüsü dünya üzerinde yoktur.

Toplantı Salonu Özellikleri

Ayaş Kaplıcalarında Çeşitli orgazisayonlarınızı yapabileceğiniz 80 kişilik toplantı salonu mevcuttur. kurumsal veya şahsi organizasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Balayı İmkanları

içmece kaplıcalarında Balayı kampanyaları 12 ay boyunca açık olan otelimizde konsept değişikliği gösterebilir.Genellikle odaya meyve sepeti ikram olarak sunulmaktadır.

İnternet Kullanımı

Tesiste genel alanlarda, özellikle lobide kablosuz internet kullanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde “Biz Sizi Arayalım” bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Rezervasyon Hattı

0 232 218 01 66

Adres

Ayaş Beypazarı Yolu 23. Km

Konum

Ayaş İçmece ve Kaplıcaları, Ayaş'a 23 km mesafede yer alırken, Ayaş Beypazarı yolundan yaklaşık 3 km içeride yer almaktadır. Otel Ankara'ya 83 km, Beypazarı'na 38 km, Esenboğa Havaalanı'na ise 96 km mesafede bulunmaktadır.