Bilgi ve Rezervasyon Hattı
TL
Genel Özellikler
  • Toplantı Salonu
  • Spa Hizmetleri
  • Tarihi Yapısı
Tesis Özellikleri
İnşaa Tarihi : 17.yy Yılı
Yenileme Tarihi : 2009 Yılı
Toplam Oda Sayısı : 24 Oda

0-5 Ücretsiz

Genel Bilgiler

Best Western Hotel Amber tamamı Tarih kokan İstanbul'unbenzersiz güzelliğinin ortasında bulunan otel Osmanlı tarzı mimarisiyle Türk kültürünü siz misafirlerimize yansıtmaktadır.

Asansör
Wifi
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri

Best Western Hotel Amber toplamda 24 odasıyla standart ve dubleks aile odalarıyla siz değerli misafirlerimiz için konforlu bir istirahat imkanı sunmaktadır.Osmanlı kültürünü tüm odalara yansıtan otel sizin rahatınız için düşünülmüştür. Odalarınız da ücretsiz wifi , duşa kabinli banyolar , buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, telefon. kasa bulunmaktadır.

Telefon
Uydu Yayını
Saç Kurutma Makinası
Televizyon

Yiyecek Bilgileri

Best Western Hotel Amber Marmara Denizinin eşsiz manzarası eşliğinde ki restauranrtımız dasabah kahvaltınızı açık büe şeklinde alabilir,Türk ve Dünya mutfaklarının lezzetlerini tada bilirsiniz.Amber Hotel'in size sunduğu ayrıcalıklardan biri olan barbekü olanağınıda vinizde ki konforla sizlere sunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Best Western Hotel Amber İstanbulun güzelliğini seyrederken kahvenizi yudumlaya bileceğiniz İstanbul'daha iyi tanıya bileceğiniz özel rehberli tur imknıda sunmaktadır.

Animasyon ekibi
 
 
 
 
 
 

Toplantı Salonu Özellikleri

Otelde 40 kişi kapasiteli toplantı odası bulunmaktadır. Ses düzeni, bilgisayar ve yazıcı, fotokopi ve faks servisi toplantı odasında mevcuttur.

İnternet Kullanımı

Otel genelinde ücretsiz wifi kullanımı mevcuttur.

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde “Biz Sizi Arayalım” bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Rezervasyon Hattı

0 232 218 01 66

Adres

Çİfte Gelinler Caddesi No:3 Fatih-İstanbul

Konum

Sultan Ahmet Camii ve Kapalı Çarşıya yürüme mesafesi Atatürk Havaalanına 18 km messafede yer alır.