En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
0.00 TL
Genel Özellikler
  • Beypazarı merkezinde.
  • Genel alanlarda wi-fi kullanımı.
  • Genel alanlarda PC kullanımı.
  • 24 saat sıcak su.
Tesis Özellikleri
İnşaa Tarihi : 1800 Yılı
Yenileme Tarihi : 1995 Yılı
Toplam Oda Sayısı : 11 Oda
Adres : İstiklal Mah. Çınar Sok. No:15

0-6 yaş ücretsiz

Genel Bilgiler

1800'li yılların ortalarında inşa edilen tarihi Abbaszade Konağı, Beypazarı Belediye Başkanlığı tarafından Hakimevi yapılmak üzere Adalet Teşkilatı Güçlendirme Vakfı'na tahsis edilmiş ve vakıf binayı orijinaline uygun olarak restore etmiştir. Belediye tarafından otantik tarzda döşenen konak Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu'na uygulama oteli olarak işletilmek üzere devredilmiştir. Otel Beypazarı, Hakimevi olarak da hizmet vermekte olup, yargı ve üniversite mensuplarına özel indirim uygulanmaktadır.

Tek bay kabul ediyor
Otopark
Wifi
 
 

Konaklama Bilgileri

Beypazarı Hakim Evi Hotel'i 4 katlı olup 11 oda, 30 yatak kapasitesine sahiptir. 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma sistemi vardır. Ayrıca kesintisiz Wireless bağlantısını olup ortak kullanım alanlarında PC bulunmaktadır. Odalarda banyo ve wc bulunmayıp otelde ortak olarak kullanılmaktadır.

Saç Kurutma Makinası
Sigara içilmeyen oda
Havlu
 
 

Yiyecek Bilgileri

Beypazarı Hakim Evi, oda kahvaltı hizmet vermektedir.

Aktivite Bilgileri

Beypazarı'na geldiğinizde ilk olarak gümüşçüleri ve yöresel lezzetleri sunan restoranları mutlaka gezmelisiniz. El işçiliği ile ünlenen Beypazarı'nda gördüğünüz tüm ürünler fazlaca emek taşımaktadır. Beypazarı'nın kuzeyinde yer alan İnözü Vadisi, doğal bitki örtüsü açısından oldukça zengindir. Beypazarı'na gelen ziyaretçilerin ilk adresi genellikle şehrin tüm güzelliklerini görebileceğiniz Hıdırlık Tepesi'dir. Ayrıca; türbe ve konakları da mutlaka ziyaret ederek bu güzelliklere bizzat şahit olmalısınız.

Toplantı salonu
 
 
 
 
 
 

İnternet Kullanımı

Kesintisiz wireless kullanımından ziyade Otel Beypazarı Hakim Evi'nin ortak kullanım yerlerinde PC kullanımı mevcuttur.

Standart Oda
Oda Kahvaltı
Tarih Aralığı İndirim 2 Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Beypazarı Hakim Evi Rezervasyon Hattı

Adres

İstiklal Mah. Çınar Sok. No:15

Konum

Hotel Beypazarı Hakim Evi, Ankara Esenboğa Havaalanı'na 127 km, Ankara otogara 100 km mesafede olup Beypazarı otogarına 1 km mesafededir.Beypazarı Tarih Müzesi'ne 450 metre, Abbaszade Konağı olarakta bilinen Yaşayan Müze'ye 10 metre mesafededir.