Bilgi ve Rezervasyon Hattı
TL
Genel Özellikler
  • Şehir Oteli
  • Kongre Oteli
  • Spa Oteli
  • Seminer Oteli
Tesis Özellikleri
Toplam Oda Sayısı : 162 Oda

Ücretsiz

Genel Bilgiler

Gayrettepe'de merkezi konumda bulunan Divan İstanbul City iş merkezlerine olan yakınlığıyla ve konaklama dışındaki sunduğu olanaklarla hizmet vermektedir. Konforuyla ziyaretçilerin rahat bir konaklama geçirdiği, lokasyon olarak çekici olan tesis 162 odaya sahiptir.

Wifi
 
 
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri

Divan İstanbul City 13 ? 40 m2 genişlikte olan odalar küçük tek kişilik oda, standart oda, superior oda ve junior suit olmak üzere 162 odaya sahiptir. Bu odalardan 19 küçük tek kişilik, 125 standart oda, 9 superior oda ve 9 junior suit şeklinde tasarlanmıştır. Yastık menüsü ve konforlu döşemesiyle sağlıklı şekilde dinlenebilen misafirler ücretsiz internet imkanından da faydalanabilmektedirler.

 
 
 
 
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri

Açık büfe oda kahvaltı konseptiyle misafirlerini ağırlayan Divan İstanbul City şık ve konforlu bir ortamda güzel bir kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Divan İstanbul City restaurantlarından A'la Carte hizmetlerini keyiflice alabilmektedirler.

Aktivite Bilgileri

Kongre oteli olmasının yanı sıra Divan İstanbul City Hotel,sağlık ve yaşam üzerine de misafirlerinin konforlu bir tatil geçirmeleri için Spa merkezi,Fitness Center bulunmaktadır.

Spa Merkezi
Fitness salonu
 
 
 
 

Toplantı Salonu Özellikleri

En son gelişmelerle görsel işitsel uygulamalara sahip 7 toplantı salonu ve en büyük toplantı salonu 135 m2 tüm toplantı salonları 397 m2 kadar genişlikleriyle kongre toplantı organizasyonlarına Divan İstanbul City Hotel ev sahipliği yapmaktadır.

İnternet Kullanımı

Divan İstanbul City Hotel'in tüm alanlarında kablosuz internet hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde “Biz Sizi Arayalım” bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Rezervasyon Hattı

0 232 218 01 66

Adres

Fulya Mah. Büyükdere Cad No:84, 34394 Şişli/İstanbul

Konum

Gayrettepe İstanbul'da bulunan Divan İstanbul City Sabiha Gökçen Havalimanı'na araçla 45 dakika mesafedeki konumuyla İstanbul Atatürk Havalimanı'na mesafesi 60 dakikadır.