En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
0.00 TL
Genel Özellikler
  • Arıtmalı Soğuk Su Havuzu
  • Bay bayan ayrı havuzlar
Tesis Özellikleri
Adres : Karahayıt Kasabası

Genel Bilgiler

Ege Termal Otel Karahayıttadır. 40 apart daireden oluşmaktadır.Kaplıcaları, şifalı kırmızı suyu, tertemiz havası ile ülkemizdeki en önemli termal turizm bölgelerinden biridir Karahayıt.
Ege Termal Otelde konakladığınızda, doğa ile iç içe, huzur dolu bir ortamda şifalı suların taşıdığı mucize ile rahatsızlıklarınızdan arınabilir, yorgunluk ve şehir hayatının stresinin ardınızda bırakabilir ve fiziksel ve ruhsal olarak yenilenebilirsiniz.

Açık havuz
0-6 yaş çocuk ücretsiz
Otopark
Wifi
Çocuk havuzu
 
 
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri

Ege Termal Otelde 40 apart daire bulunmaktadır. Dairelerinde balkon, buzdolabı, mutfak, tv, merkezi ısıtma, klima, termal havuz mevcuttur.

Klima
Havlu
LCD Tv
Telefon
Zemin Fayans
 
 
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri

Ege Termal Otel sadece konaklama şeklinde hizmet vermektedir. Dairelerinde mutfak bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

1 adet açık havuz, 1 adet bayanlara özel termal havuz, 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca çocuklara özel oyun alanı mevcuttur.

Türk Hamamı
Sauna
 
 
 
 

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Ege Termal Otel Rezervasyon Hattı

Adres

Karahayıt Kasabası

Konum

Otel Ege Termal Denizli Karahayıt mevkiin de bulunmaktadır. Denizli merkeze 20 km , Pamukkale'ye 2 km mesafesi bulunmaktadır. Denizli Çardak Havaalanına 65 km mesafe de bulunmaktadır.