Bilgi ve Rezervasyon Hattı
TL
Genel Özellikler
  • Butik Otel
  • Toplantı Salonu
  • Doğa içerisinde
  • Wifi
Tesis Özellikleri
Toplam Oda Sayısı : 46 Oda

Ücretsiz

Genel Bilgiler
Zonguldak şehrinin Filyos Vadisi?nde hizmet veren Filyos Ecopark, 46 oda kapasitesiyle misafirlerini ağırlamaktadır. Butik Otel olan tesis Safranboluya 50 dakikalık , Yedigöllere 40 dakikalık mesafesiyle turistik amaçlı ziyaretleriniz için tercih sebebidir.

Wifi
 
 
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri
Filyos Ecopark 16 ? 55 m2 aralığında genişliğe sahip sarmaşıklı konaklarda ; standart oda ,comfort family oda, delux comfort oda, balayı suit oda , king suit oda ayrıca ağaçların evleri şeklinde elma evi , armut evi , erik evi , ıhlamur evi , ayva evi , vişne evi , dut evi , ceviz evi, kiraz evi , şeftali evi 17-22 m2 genişliğe sahip olmak üzere toplamda 46 odası bulunmaktadır. Odaların tamamı içerisinde genel olarak tv-tv masası , wifi , elbise dolabı , minibar , telefon , spling klima , koltuk , duşakabin , makyaj aynası ve çalışma masası , bulunmaktadır.

Minibar
Klima
Televizyon
Banyoda Duşakabin
Telefon
 
 
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri
Oda Kahvaltı açık büfe konseptiyle hizmet veren Filyos Ecopark zengin yerel mutfak ve dünya mutfağındanda seçenekler sunmaktadır. Restaurantta 06.30- 10.30 arasında kahvaltı hizmetinden yararlanılabilir. Öğle yemeği, akşam yemeği ve içecekleri diğer restaurantlardan alabilirsiniz.
Aktivite Bilgileri
Butik Otel olmasının yanı sıra Filyos Ecopark,s ağlık ve yaşam üzerine misafirlerinin konforlu bir tatil geçirmeleri için 185 dönümlük sarmaşık orman içerisinde yürüyüş yapıp , bisiklet gezileri , açık ısıtmalı havuz , organik sera imkanlarıyla dikkat çekmektedir.

Toplantı salonu
 
 
 
 
 
 

Havuz Özellikleri

Filyos Ecopark içerisinde için 1 adet açık ısıtmalı havuz bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

En son teknoloji ile donatılmış olan 650 sandalye kapasiteli balo salonu , 150 koltuk kapasiteli konferans salonu , 250 kişilik amfi tiyatro vardır..Toplantı salonlarında tv, dvd oynatıcılar, işitsel araçlar, projeksiyon sistemleri ses ve ışık ürünleri mevcuttur.

İnternet Kullanımı

Filyos Ecopark'ın tüm alanlarında kablosuz internet hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde “Biz Sizi Arayalım” bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Rezervasyon Hattı

0 232 218 01 66

Adres

Bakacakkadı Beldesi, 100. Yıl Caddesi No:20, Gökçebey/Zonguldak

Konum

Zonguldak Filyos Vadisi?nde bulunan Filyos Ecopark ; Safranboluya 50 dakikalık , Yedigöllere 40 dakikalık mesafede ve en yakın havaalına olan Filyos Havaalanına 20 km mesafede bulunmaktadır.