En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
0.00 TL
Genel Özellikler
  • Otel Bünyesinde Disco-Bar
  • Fitness
  • Oyun Salonu
  • Ücretsiz otopark
Tesis Özellikleri
Adres : Sinasos Kasabası Ayvalı Yolu Üzeri

Genel Bilgiler

Gomeda Hotel, Peri Bacaları diyarı Kapadokyada, sessiz sakin bir kasaba olan Mustafapaşaya (eski adı ile Sinasos) 1 km uzaklıkta adını aldığı Gomeda vadisi içerisinde bulunmaktadır.

0-6 yaş çocuk ücretsiz
 
 
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri

Gomeda Hotelde toplam 135 oda olup, 280 yatak kapasitesine sahiptir.6 suit oda, 1 roal suit, 6 french bed, 122 twin odası vardır. Odalar tv, telefon, saç kurutma makinası, uydu yayını ve küvet ile donatılmıştır.

 
 
 
 
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri

Kapakdokya Gomeda Hotel yarım pansiyon olup sabah ve akşam yemekleri açık büfedir.  Restoran, hem açık havada hem de kapalı mekanında Türk mutfağından lezzetler sunmaktadır. Yemeklerinizin tadını terasta, Ürgüp manzarası eşliğinde çıkarabilirsiniz. Bar; lobi, çatı ve terasta içki servisi yapmaktadır. Gomeda da bir disko ve bar bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Gomeda Otel bünyesinde geleneksel Türk hamamı, vadi boyu yürüyüş ve koşu parkuru, fitness center, oyun salonu, tv salonu, çocuk bahçesi ve disko bulunmaktadır.

Disco
Fitness salonu
 
 
 
 

Standart Oda
Yarım Pansiyon
Tarih Aralığı İndirim 2 Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Gomeda Hotel Rezervasyon Hattı

Adres

Sinasos Kasabası Ayvalı Yolu Üzeri

Konum

Kapadokya Gomeda Otel Ankaraya 323 km, Kayseri Havaalanına 80 km uzaklıkta olup Nevşehire 23 km ve Mustafapaşa şegir merkezine 1 km mesafede yer almaktadır.