En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
En Uygun Fiyat İçin Hemen Arayın!
Genel Özellikler
  • Kapadokya Oteli
  • Testi Kebabı
  • Kapalı Yüzme Havuzu
  • Spa Oteli
Tesis Özellikleri
İnşaa Tarihi : 2009 Yılı
Toplam Oda Sayısı : 55 Oda
Adres : Uzundere Cad. No:43 Göreme/Nevşehir

0-6

Genel Bilgiler

Dünya üzerinde eşi benzeri olmayan Kapadokya Bölgesi'nde bulunan Göreme Kaya Otel 2009 yılından itibaren bölgenin ilk taş oteli özelliğini taşımakla birlikte 55 odası ile siz değerli konuklara hizmet vermeye devam etmektedir.

Kapalı havuz
0-6 yaş çocuk ücretsiz
Wifi
 
 

Konaklama Bilgileri

Göreme Kaya Otel; ,oda kahvaltı konseptinde toplam 55 odası ile hizmet vermektedir.Tüm odalarda mistik havayı bozmamak için taş oymacılığı ve ahşap malzeme kullanılmıştır.33 adet standart taş odası,13 adet mağara odası,6 adet Mağara Deluxe Oda,4 adet Mağara Suit Oda ile siz değerli konuklara üst düzey hizmet sağlamaktadır..

Zemin Halı
Zemin Parke
Telefon
Banyoda Küvet
LCD Tv
Saç Kurutma Makinası
Klima
Havlu

Yiyecek Bilgileri

Göreme Kaya Otel oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup,yine yöresel lezzetleri akşam yemeği Ala Cart'e restaurantında alabilmektesiniz.Özellikle yöreye has Testi Kebabı hem sunumu itibari ile gözünüze hem lezzeti açısından midenize şölen yaşatacağından hiç şüpheniz olmasın.

Aktivite Bilgileri

Kapadokya denilince akla ilk gelen özellikle Balon turu,Türk Gecesi,ATV turları,profosyonel rehber eşliğinde Kapadokya gezisi,At Turları,Bisiklet Turları hizmetleri verilebilmektedir.Balon turları genelde hava sıcaklığı 28 C'yi geçmediği zamanlarda yani sabaha karşı yapılmakta olup,Türk gecesi çeşitli eğlence ve dans showlarının yapıldığı eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.Bu gösteriler akşam genelde 20:30 civarında başlamaktadır.Bunlara ilave olarak Kızılırmak Nehri üstünde yapılan Jet-Bot organizasyonları ile adrenalin,Jeep Safari ile macera,Kızılırmak Nehri üzerinde Gondol ile romantizmi sonuna kadar yaşayabileceğiniz pek çok aktivite bulunmaktadır.

Spa Merkezi
 
 
 
 
 
 

SPA Merkezi

Bütün gün Kapadokya'yı gezip dolaştıktan sonra bu tatlı yorgunluğu Göreme Kaya Otel bünyesindeki Spa kısmında uzman kadrosuna kendinizi teslim ettiğinizde ayların yorgunluğunu üstünüzden alındığını sizlerde farkına varacaksınız.Aroma Terapi ve yağ masajları mevcut olan spa bölümünde 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Havuz Özellikleri

Tesiste 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

İnternet Kullanımı

Göreme Kaya Otel bünyesinde kablosuz internet hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Göreme Kaya Otel Rezervasyon Hattı

Adres

Uzundere Cad. No:43 Göreme/Nevşehir

Konum

Göreme Kaya Otel Nevşehir'e 12 km,Ürgüp'e 11 km,Uç Hisar'a 5 km,Tuzköy Havaalanına 45 km,Kayseri Havaalanı'na 65 km mesafede bulunmaktadır.