En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
0.00 TL
Genel Özellikler
Tesis Özellikleri
Adres : Hastane Caddesi No:25

Genel Bilgiler
Ankara'ya 73 km uzaklıkta yer alan  Termal Hotel, şifalı suları ile sizlere sağlık dolu bir konaklama vaat ediyor. Bu termal tesis; termal havuzları, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, Türk ve Fin hamamları, saunaları, masaj ve kese hizmetiyle Haymana'nın tek entegre tesisidir. Haymana Termal Kaplıcaları, İçerisinde bulunan radyoaktif zenginlik nedeniyle özellikle eklem ve kas hastalıklarında, sinir sisteminde, kalp - donanım sistemi hastalıklarında, kadın hastalıklarında yararlıdır.

Kapalı havuz
 
 
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri
Haymana Termal; 50 oda ve 12 suitten oluşmaktadır Suitlerde ve odalarda dilediğiniz her an şifalı sudan yararlanabileceğiniz bir küvet bulunmaktadır. Ayrıca; telefon, televizyon, ve mini bar da mevcuttur.

Minibar
 
 
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri
Haymana Termal Otel'de; zengin yemek çeşitleri ve aperatifleriyle sizlere hizmet veren 125 kişi kapasiteli iki restaurant ve cafeterya bulunmaktadır. Tesisin restoranı en güzel lezzetleriyle tatilinizi boyunca hizmetinizdedir.
Aktivite Bilgileri
Haymana'daki tek fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezine sahip Haymana termal doktorlarıyla da hizmetinizdedir. Tesislerimizde, dilerseniz 2-3 kişilik jakuzilerden veya konuklarımıza özel,kapalı bir geçişle ulaşılabilen termal bölümdeki havuzdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, 10- 15 kişilik grupların kullanabileceği büyük bir havuzun da bulunduğu tesiste günübirlik konaklamada yapabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Haymana Termal Otel Rezervasyon Hattı

Adres

Hastane Caddesi No:25

Konum

Ankara Haymana Termal Otel, Ankara'ya 73 km uzaklıkta yer almaktadır. Yemek yiyebileceğiniz restaurantlara yakın konumu ile dilerseniz Haymana'yı gezebilirsiniz.