En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
 
0.00 TL
Genel Özellikler
  • Bay ve Bayan Ayrı Havuzlar
  • Her Dairede Termal Su
  • Spor Aktiviteleri
  • Türk & Fin Hamamı
Tesis Özellikleri
İnşaa Tarihi : 2004 Yılı
Toplam Oda Sayısı : 11 blok -1.686 daire Oda
Adres : Bozburun Mevkii Armutlu Yalova

Genel Bilgiler

İhlas Tatil Köyü, Armutlu ilçesinin Bozburun (Tavşantepe) mevkiinde , Yarımadanın Marmara Denizinde son bulduğu en uç noktanın güney sahilinde yer almaktadır. 2.500 m.lik sahil şeridinde 300.000 m²'lik bir arazi üzerinde kurulmuştur. Kuzeyi ormanlık alan, güneyi ise ölü deniz olan Gemlik Körfezinin baslangicinda yer almaktadır. Pırıl pırıl ve sakin bir denize sahip olan arazimizin %89'u yeşil alan ve sosyal aktivitelere, ayrılmış doğal güzelliklerle dolu bir tesistir.Termal turizm açısından cazip olan tesisimizde,dairelerin tamamında kaplıca suyu bulunmaktadır.Alternatif pek çok aktivite ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz tesisimizde tüm detayların düşünüldüğü eksiksiz bir hizmet sunulur.

Çocuk Animasyonu
Denize 0-100 mt
Çocuk havuzu
Aquaparklı havuz
Kapalı havuz
Açık havuz
Otopark
Wifi
Havaalanı Servis
 
 
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri

İhlas Armutlu Tatil Köyü,deniz kıyısında 300,000 m2 'lik bir arazi üzerinde yer alır.Projenin tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir.Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37.092 adet devremülk kapasitesine sahiptir.İhlas Armutlu Tatil Köyü 50m2,70m2,85m2,98m2 ve 105m2 lik daireler yer alır.50 m2 dairemizde yatak odası ,mutfak ve oda ; 70 m2 dairemizde,yatak odas,salon,balkon ve mutfak;85 m2 de balkon,hol,yatak odası,salon,banyo ve mutfak;98m2 dairemizde,balkon,hol,salon,oturma odası, mutfak , banyo,yatak odası;105 m2 de ise ,balkon,hol,salon,mutfak,banyo,yatak odası,oturma odası şeklinde dizayn edilmiştir

Uydu Yayını
LCD Tv
Odada kasa
Klima
Havlu
Minibar
Banyoda Duşakabin
Balkon
Telefon
Zemin Parke
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri

İhlas Tatil Köyü içinde;alışveriş merkezi, market,kafeteryalar, restoranlar,fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.

Aktivite Bilgileri

Proje kapsamında aktivite olarak;6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu)su kaydırakları, plajlar, gokart, jet-sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı,masaj, sauna, fitness center, 4x4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.

Sauna
Türk Hamamı
Spa Merkezi
Canlı müzik
Fitness salonu
Toplantı salonu
Bilardo
Kuaför
Market
 
 
 
 
 
 

SPA Merkezi

Kaplıca,Kür Merkezi,Aile Havuzu,Kaplıca Havuzu,Sauna,Türk Hamamı,Fin Hamamı,Masaj,Çamur Terapi,Tuz Odası,Balık Terapi şeklinde hizmet veren kaplıca ve kür merkezimiz dışında tesisimiz;her dairede şifalı kaplıca suyun kullanılabildiği, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır.Çeşitli üniversiteler ve araştırma kuruluşları tarafından yapılan çalışmalarda kaplıcaların kireçlenmeleri, iltihaplı romatizmaları, yumuşak doku romatizmaları, mekanik ve bel boyun problemleri, mide - bağırsak - böbrek ve safra kesesi rahatsızlıkları, cilt rahatsızlıkları, cilt hastalıkları, bel ve boyun fıtığı, çalışma koşulları ve ortamına bağlı ağrılar, spor yaralanmaları, kısırlık ve kadın hastalıkları, kalp ve damar rahatsızlıkları, ortopedik sorunlar, kas hastalıkları, ameliyat komplikasyonları,nörolojik hasarlanmaları,sinir ve baş ağrıları, şeker hastalığı, kırık-çıkık sekelleri , nefes darlığı, astım, bronşit, sinirsel gerginlikler ve diğer bazı metabolizmik rahatsızlık ve hastalıkların tedavisinde değişen oranlarda iyileşme sağladığı görülmüştür.

Havuz Özellikleri

İhlas Armutlu Tatil Köyü Bay / Bayan Yüzme Havuzlarında, Yaz, Kış +27 derecede deniz suyu vardır.Tatil Köyünde, 6 adet yarı olimpik bay , bayan ve çocuk yüzme havuzları bulunmaktadır. Havuzlarımız kapanır açılır sistemli olduğundan 4 mevsim kullanılabilmektedir.Havuz komplekslerinde su kaydırakları, masaj salonu, fitness center, sauna,fin hamamı, aile havuzları, türk hamamı,kaplıca havuzu, duşlar ve kafeteryalar bulunmaktadır.Yüzme havuzları ilgili işletmece ücretli olarak hizmet vermektedir.

Toplantı Salonu Özellikleri

Konferans, toplantı, özel günleriniz için hazırlanmış 3 adet konferans salonumuz bulunmaktadır. Salonlarımız konfor ve teknik donanım açısından sunumunuzu en güzel şekilde yapabilmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitededir. Katılımcı sayısı ve toplantı özellikleri düşünülerek salonlarımız farklı şekilde tefriş ve dizayn edilmiştir. Salonlarımızda;Projeksiyon cihazı,Tepegöz,DVD - CD player,Surround ses sistemi,Video swittcher (Bilgisayar-video player yansıtabilme),Kontrol ünitesi,Faks,Telefon yer alır.İstanbul salonumuzda;katılımcı sayısı az olan toplantılar için ideal bir salondur.U tipi düzen ile iş toplantıları ve sunumlar için dizayn edilmiştir. Tüm teknik ekipmanlara sahiptir. 75 m²'lik bir alanda 3.60 m yükseklik ile rahat ve başarılı toplantılarınıza ev sahipliği yapmak için hazırlanmıştır.Marmara salonumuz ;200 kişilik 225 m² lik bir alanda 3.60 m yükseklik , Uludağ salonumuz ;70 kişilik 75m² lik bir alanda 3.60 m yükseklikte yer alır.Teras salonumuz ;400 kişilik salonumuzda Tiyatro ve gösteri sahnesinin yanısıra kulis ve teknik ekipmanları ile özel gün ve davetleriniz için ideal bir ortamdır. Tatil köyümüzün aktivitelerinden olan tanınmış sanatçıların sahne oldığı konserler de bu salonumuz kullanılmaktadır. Yine bir çok haftasonları çocuklar için çocuk tiyatrosu sunulmaktadır. Aqua salonumuz ise ;500 kişi kapasitelidir. Tatil Köyümüzün en büyük salonudur.Tatil köyümüzün aktivitelerinden olan tanınmış sanatçıların sahne aldığı konserlerde, animasyon gösterilerinde, toplantı ve kongre organizasyonlarında bu salonumuz kullanılmaktadır.

İnternet Kullanımı

İhlas Tatil Köyü internet mevcuttur.

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

İhlas Armutlu Tatil Köyü Rezervasyon Hattı
 
Adres

Bozburun Mevkii Armutlu Yalova

Konum

Armutlu Tatil Köyü, Samanlı Dağları'nın Marmara Denizi'ni ve Gemlik Körfezini Güney yamaçlarından seyreden kıyı şeridinde bulunmaktadır. 55 km Kuzeyinde Yalova il merkezi, 42 km Güneydoğusunda Gemlik ve 80 km Güneyinde Bursa bulunmaktadır.Bu merkezlere karayoluyla ulaşılabildiği gibi, İstanbul -Yenikapı'dan Armutlu'ya tarifeli deniz otobüsleriyle veya Yalova üzerinden Feribotla İstanbul bağlantısı vardır.Proje'de Heliport ve Deniz Otobüsü iskelesi mevcut olup, Deniz otobüslerinin ve diğer yolcu taşıma gemilerinin yanaşabilmesi için planlanmış iskele, tatil köyünün kendi iskelesi niteligindedir.İDO Deniz Otobüsleri'nin İstanbul Kadıköy - Yenikapı'dan ve Bursa (Güzelyalı'dan) Armutlu Tatil Köyü'ne her gün tarifeli seferleri vardır.BUDO Deniz Otobüsleri'nin İstanbul Kabataş ve Bursa'dan Armutlu Tatil Köyü'ne her gün tarifeli seferleri vardır.TURYOL Deniz Otobüsleri'nin İstanbul Eminönü ve Kadıköy'den Armutlu Tatil Köyü'ne her gün tarifeli seferleri vardır.