En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
0.00 TL
Genel Özellikler
Tesis Özellikleri
Adres : Yazir Koyu Kumluca,

Genel Bilgiler
Kadirin Ağaç Evleri farklı bir yörük anlayışıyla ve ödülleriyle dikkat çekiyor. Konsepti dolayısıyla belgesellere ve filmlere görsel oluşturmuştur. Eski bir kuruluş olan Kadirin evleri 20 sene öncesine kadar tek bir evle konuklarına hizmet verirken günümüzde 100 bungalow, 15 kabin ve 10 kalabalık odadan oluşmaktadır. Kadir'in Ağaç Evlerinin kurucusu Kadir Kaya burada ki yaşamın Birleşmiş Milletler kampına benzediğini belirtiyor ve ekliyor ''Burası herkesin eşit olduğu, kimsenin kimseyi rahatsız etmediği, dünya insanlarının toplandığı, barışın, dostluğun, kardeşliğin ve sevginin yaşandığı bir kamp. ''

Otele özel plaj
0-6 yaş çocuk ücretsiz
Wifi
 
 

Konaklama Bilgileri

Kadirin Ağaç Evleri'nde 4 tür oda tipi bulunmaktadır. Klimalı bungalowlar, klimasız bungalowlar, ağacın üzerinde ki evler ve kalabalık odalar. Ağaç evlerde ve kalabalık odalarda özel tuvalet ve banyo bulunmamakla birlikte ortak alanda ki duşlar ve tuvaletler kullanıma açıktır. 2 kişilik ve 3 kişilik yatak alternatiflerine sahip bu odalarda duş, tuvalet ve klima bulunmaktadır.
Ağaç ev ve yatakhanelerde sadece yatak satın alınmaktadır. 5-6 kişiye kadar birbirini tanımayan veya tanıyan insanların kalabilme ihtimali vardır.

Telefon
Banyoda Duşakabin
Televizyon
Klima

Yiyecek Bilgileri
Antalya Ağaç Evleri'nde sabah ve akşam olmak üzre yemek seçenekleri mevcuttur. Sabah kahvaltısında değişik alternatiflerin bulunduğu bu sıcak ortamda, akşam yemeklerinde vejeteryan ağırlıklı mönüye sahiptirler. Bunların yanında akşam yemeğinde et yemekleri de bulunur. Kadirin Ağaç Evleri'nin bir diğer özelliğide akşam yemeğinde tabağı biten misafirlerin tekrar tabaklarını doldurabilmesidir. Deniz mahsüllerininde bulunduğu restaurantta uygun fiyata yenebilir yemekler mevcuttur. Ayrıca pizza house'da pizza, pide, hamburger, cheeseburger, köfte, sandwic, schnitzel bulunmaktadır.
Aktivite Bilgileri
Kadirin Ağaç Evleri Kumluca, yat turu, balık turu, doğa yürüyüşü, tahtalı & ulupınar turu, yanartaş mistik tur, deep water solo, dağ bisikleti, kano turları, scuba dalış merkezi, kaya tırmanışı, kanyon turu gibi bölgenin özelliklerini değerlendiren aktivitelerin yanında ateşbaşı, bull bar, hangar bar bulunmaktadır. Ateşbaşında kamp ateşi ve vazgeçilmez doğasıyla büyüleyici görseller tarafından hiç yaşamadığınız hislere kavuşacaksınız. Bull bar gece yarısı kapılarını açar. Hangar bar gece yarısına kadar açıktır ve çeşitli kokteyller, alternative rock, rock, etnik gibi müzik türleriyle sizi geceye hazırlar.

 
 
 
 
 
 
 
 

Bungalow Oda
Yarım Pansiyon
Bungalow Klimalı Oda
Yarım Pansiyon
Tarih Aralığı İndirim 2 Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Tarih Aralığı İndirim 2 Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Kadirin Ağaç Evleri Rezervasyon Hattı

Adres

Yazir Koyu Kumluca,

Konum

Kadirin Ağaç Evleri ceratta caretta kaplumbağalarının dünyadaki üreme yerlerinden biri olan Olimpos plajına 1 km'lik bir yürüyüş mesafesindedir. Dileyen misafirlerimiz ünlü Olimpos Plajına gidebilir, Adrasan Koyu'nun eşsiz maviliğinde deniz keyfi yaşayabilirler.