En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
0.00 TL
Genel Özellikler
  • Wi-Fi
  • Açık ve Kapalı Teras
  • Tarihi Yapı
  • Minibar
Tesis Özellikleri
Adres : Küçük Ayasofya Caddesi No:26 İstanbul

Genel Bilgiler

Sarnic Boutique Hotel Ottoman Mansion güleryüzlü ve sıcak kanlı personelleri ile size evinizde gibi hissettirecek sıcak bir ortam sunuyor.Normalde 1995 yılında konak olarak inşa edilen bu tarih dolu bina orjinal haline bağlı kalınarak 1999 yılında otele çevrilmiştir.Otel ismini 5.yy'da Bizans İmparatorluğu tarafından inşaa edilen sarnıçtan almaktadır.Sultanahmet Cami manzarasına sahip açık ve kapalı terasta sabah 08.00-10.00 arası kahvaltı hizmeti verilmektedir.Osmanlı tarzı ve klasik Türk yemeklerinin servis edildiği restorana sahiptir.Ayrıca günün yorgunluğunu alkollü veya alkolsüz içecek seçenekler veya nargile ile gün boyu açık olan terasta dinlenerek atabilirsiniz.

Wifi
 
 
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri

Sarnic Boutique Hotel 21 adet içinde minibar,saç kurutma makinesi,tv vs.bulunan odayı siz değerli konuklarımız için hazır olarak bulunmaktadır.

Saç Kurutma Makinası
Telefon
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri

Hotel Sarnic Boutique Osmanlı Tarzı ve klasik Türk lezzetlerinin servis edildiği restoranında siz misafirlerimize hizmet vermektedir.Ayrıca açık ve kapalı terasımızda sabah 08.00-10.00 arası kahvaltı servisi vardır.

Aktivite Bilgileri

Sarnic Boutique Otel de Marmara Denizi ve Sultanahmet Cami manzaralı açık ve kapalı terasımızda günün yorgunluğunu atarken satranç oynayabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 

İnternet Kullanımı

Hotel Sarnic Boutique de ücretsiz wi-fi hizmeti bulunmaktadır.

Standart Oda
Oda Kahvaltı

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Sarnic Boutique Hotel Ottoman Mansion Rezervasyon Hattı

Adres

Küçük Ayasofya Caddesi No:26 İstanbul

Konum

Otel Sarnic Bouitique Atatürk Havaalanına 18 km,Olivium Center'a 4 km,Sultanahmet'e 200 m. mesafede bulunmaktadır.