En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
En Uygun Fiyat İçin
Bizi Arayın
Genel Özellikler
  • Termal Havuz
  • Türk Hamamı
  • Ücretsiz İnternet
  • Kolay Ulaşım
Tesis Özellikleri
İnşaa Tarihi : 1997 Yılı
Yenileme Tarihi : 2011 Yılı
Toplam Oda Sayısı : 21 Oda
Adres : Yenice Mahallesi Soğuksu Caddesi

0-6 yaş ücretsiz

Genel Bilgiler

Soğuksu Otel yenilenme çalışmaları ile yeni modern görüntüsü ile misafirlerin ilgisini çekmeye başlamıştır. Tesis ismini Soğuksu Milli Parkı'ndan almış olup, Kızılcahamam Belediyesi tarafından işletilmektedir.

Asansör
Kapalı havuz
Tek bay kabul ediyor
0-6 yaş çocuk ücretsiz
Otopark
Wifi
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri

Soğuksu Termal Otel'in küvetli, duşlu ve apart olmak üzere toplamda 21 odadan oluşmaktadır. Odalarda termal su yoktur ve sigara içilmemektedir.

Zemin Halı
Telefon
Banyoda Duşakabin
Saç Kurutma Makinası
Televizyon
Sigara içilmeyen oda
Havlu
Minibar

Yiyecek Bilgileri

Otelimiz oda kahvaltı hizmeti vermektedir.

Aktivite Bilgileri

Soğuksu Termal Otel Ankara bay bayan ayrı 2 adet kapalı termal havuz ve Türk hamamı bulunmaktadır. Masaj hizmetleri de tercih üzerine sağlanabilmektedir. Çam ağaçlarıyla örtülmüş, Milli parka yürüyüş mesafesi 5 dakikadır.

Türk Hamamı
Toplantı salonu
 
 
 
 

SPA Merkezi

Kızılcahamam'ın eşsiz doğası yanında şifa dağıtıcı özelliğe sahip termal suları ile;eklem rahatsızlıklarından mide rahatsızlıklarına, kadın hastalıklarından sinir sitemi rahatsızlıkları ve cilt hastalıklarına kadar, birçok hastalığa iyi gelmektedir.

Havuz Özellikleri

Bay ve bayan ayrı olmak üzere tedavi amaçlı iki ayrı termal havuz bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

70 kişiye kadar toplantı düzeni sağlayan restoran bölümü mevcuttur. Küçük davet, kokteyl, nişan ve firma toplantısı gibi birçok küçük organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

İnternet Kullanımı

Tesis genelinde ve odalarda wi-fi bağlantısı ücretsiz kullanılmaktadır.

Standart Oda
Yarım Pansiyon

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Soğuksu Termal Otel Rezervasyon Hattı

Adres

Yenice Mahallesi Soğuksu Caddesi

Konum

Kızılcahamam merkezde bulunan Ankara Soğuksu Termal Hotel; Yenice Mahallesi'nin Soğuksu Caddesi'nde yer almaktadır. Ankara'ya geldiğiniz zaman ilk ziyaret edeceğiniz yer şüphesiz Anıtkabir'dir. Anadolu Medeniyetleri Müze'sini gezebilir, Rahmi Koç Müze'sine göz atabilirsiniz. Bunun yanısıra Hacı Bayram Camisi, Kocatepe Camii'ni ziyaret edebilir, Ulucanlar Cezaevi, Ankara Kalesi ve Pembe Köşk'ü gezebilirsiniz. Her daim canlı ve hareketli olan Kızılay'da çay içebilir, Ankamall'da alışveriş yapabilirsiniz.