En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
0.00 TL
Genel Özellikler
Tesis Özellikleri
Adres : Yalova Çamlık Otel

Genel Bilgiler
 Yalova Çamlık Otel toplamda 83 odadan oluşmaktadır.İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına 220 km mesafededir.

 
 
 
 
 
 
 
 

Konaklama Bilgileri
Çamlık Otelde 75 standart oda, 8 suit oda bulunmaktadır.Standart odalarda telefon, tv, saç kurutma makinası, klima mevcuttur. Otel de 18 adet özel kabin banyo vardır . Kaplıca suyu ile beslenen bu kabinler misafirler için hazırlanmıştır. Tedavi için gelen misafirleriimiz 24 saat bu kabinleri kullanabilirler NOTLAR Tesiste evcil hayvan kabul edilmiyor.Otel misafirleri sıra banyoları hariç, diger kaplıcaları günde 2 kez ücretsiz olarak kullanabilirler.

 
 
 
 
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri
Yalova Çamlık Otel oda kahvaltı sistemde hizmet vermektedir.Sabah kahvaltısı açık büfe şeklindedir.Tesiste 1 adet açık, 1 adet kapalı restoran mevcuttur.
Aktivite Bilgileri
Yalova Çamlık Otel de soft animasyon mevcuttur. 1 adet termal açık havuzu vardır Ücretsiz Aktiviteler Havuzlar, hamam, otopark Ücretli Aktiviteler Masaj, oda servisi ÇOCUKLARA ÖZEL Tesisimizde çocuk oyun alanı mevcuttur.

 
 
 
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Yalova Çamlık Otel Rezervasyon Hattı

Adres

Yalova Çamlık Otel

Konum