En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
0.00 TL
Genel Özellikler
Tesis Özellikleri
Adres : Oteller Cd. No:29 Güzelçamlı, Gazligol Afyon

Genel Bilgiler

Gazlıgöl Köyü'nde yer alan Yüntaş Kaplıcaları, kaplıca banyoları ve kaplıca suyuyla şifa dağıtmaktadır. Bu kaplıcaların suyu, romatizmal hastalıklar başta olmak üzere; kadın hastalıkları, böbrek ve cilt hastalıklarına da iyi gelmektedir. 

Kapalı havuz
Otopark
Wifi
 
 

Konaklama Bilgileri

Yüntaş Gazlıgöl Kaplıcaları'nda; A ve B bloklardan oluşan iki farklı apart odalar mevcuttur. A blok apartlarda; televizyon, buzdolabı ve mutfak bulunmakta olup, 32 adet olan bu odalar, 2,3 ve 4 yataklı olarak gruplandırılmıştır. Ayrıca; 9 adet de dubleks villa mevcuttur. Tüm odalarda Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Bazı odalarda özel hamam ve küçük kapalı havuz da bulunmaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 

Yiyecek Bilgileri

Gazlıgöl Termal Yüntaş'ın odalarında özel mini mutfaklar bulunmaktadır. Mutfaklarda dilediğiniz yemekleri hazırlayıp keyifle evinizdeki gibi bir ortamda yiyebilirsiniz .

Aktivite Bilgileri

Şifa dağıtan Gazlıgöl Termal Kaplıcaları'nda halka açık 5 farklı hamam mevcuttur. Tesis, bünyesinde ücretsiz özel otoparkta vardır. 

 
 
 
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Yüntaş Gazlıgöl Kaplıcaları Rezervasyon Hattı

Adres

Oteller Cd. No:29 Güzelçamlı, Gazligol Afyon

Konum

Yüntaş Gazlıgöl Kaplıca İşletmesi, Afyonkarahisar şehir merkezine 22 km uzaklıkta yer almaktadır. Gazlıköy Kaplıcalarının,cilt hastalıklarına,romatizmal rahatsızlıklara,böbrek hastalıklarına,idrar yolları rahatsızlıklarına,eklem ve solunum rahatsızlıklarına iyi geldiği bilinmektedir.İçme suyu olarak da kullanılan sularında yüksek oranda mineral olması sebebi ile mide rahatsızlıklarına,damar tıkanıklıklarına da içilmesi durumunda iyi gelir ve tansiyon düşürücü etkisi de vardır.